Witam.

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę Pro House. Pro House to firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Działamy na rynku polskim (Gdańsk, Trójmiasto) oraz norweskim (Oslo). Wykonujemy remonty mieszkań i domów jak również prace budowlane.

Pro House jest małą firmą, co pozwala mi na stałe nadzorowanie naszych prac, co z kolei gwarantuje wysoki poziom naszych usług. Tak, więc wychodząc z założenia, że zaufanie klientów i dobrą markę firmy buduje się na jakości i dobrym kontakcie z klientem, zawsze biorę czynny udział we wszystkich naszych pracach bądź przynajmniej osobiście je nadzoruję.

Kolejną charakterystyczną cechą naszej firmy jest dobór pracowników. Ludzie pracujący w Pro House poza, rzecz jasna, odpowiednimi kwalifikacjami i profesjonalizmem prezentują odpowiednio wysoki poziom kultury osobistej i zawsze starają się, żeby wszystkie nasze prace były jak najmniej uciążliwe dla domowników i sąsiadów.

Budowa domu czy remont mieszkania jest ważnym wydarzeniem w życiu wielu z nas. Przecież to właśnie w domu spędzamy dużą część tego życia. Warto, zatem zlecić budowę bądź remont komuś, kto wykona swoją pracę rzetelnie i sprawnie. Komuś, komu praca daje satysfakcję, nie tylko pieniądze…

Polecam Państwu nasze usługi.

Dariusz Styczyński